Den iranske revolusjonsgarden gjenopptar angrepene mot Tel Aviv

Etter at det ble klart at Israel ikke akter å stoppe angrepene mot Libanon er Iran igjen i gang med å avfyre ballistiske missiler mot Tel Aviv. Samtidig melder nyhetsmediet «IranNews24″ at USA har gjenopptatt bombingen av mål i Iran. : US airstrikes taking place against Tehran, the capital of Iran. The 2 week ceasefire lasted 12 hours,» skriver mediet.

2 tanker om “Den iranske revolusjonsgarden gjenopptar angrepene mot Tel Aviv

  1. Det er nå bekeftet at Iran har de meget effektive russiske bakke til luft missilene S-300 – noe jeg har antydet tidligere . Det var nok et slikt missil som skjøt ned et US-jagerfly med to personer om bord – de ble reddet av sine egne .
    Videre blir det fortalt at Israel nå har nøytralisert de fleste utskytningsrampene for S-300 .

  2. Daniel 8 fortel om striden som innvarslar den aller siste tida.
    ELAM-ULAI eller Iran/Persia er nøkkelpunktet.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Elam
    Geitebukken og væren fekk si oppfylling då Aleksander den Store knuste Iran.
    I endetida er det den store oppfyllinga skjer.
    Javan eller vesten med Antikrist knuser Iran.

    Det blir spennande å sjå kva midlar Donald Trump tek i bruk.

    «Han skal gjøre uhyggelig skade og lykkes i alt han gjør. Han skal utslette de mektige og folket av de hellige.(ISRAEL) 25 Fordi han er kløktig, skal han lykkes med sitt SVIK. Han skal være stor i egne tanker, og med LETT hjerte skal han utslette mange. Han skal reise seg mot fyrstenes fyrste og bli knust, men ikke av menneskehånd.»

    Som teksten viser er det GUD sjølv som må knusa han.
    Dette vert fortalt mange plasser i Skrifta.

    1
    1

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *